بازی آنلاین فرار از آزمایشگاه GCA. بازی بازی های آنلاین رایگان فرار از آزمایشگاه GCA. دانلود بازی فرار از آزمایشگاه GCA. بازی ماجرا - ماموریت

رایگان بازی های آنلاین

شما در یک آزمایشگاه رها شده هستند، اما در حال حاضر کار می کند اما غیر قانونی است. در طول انجام آزمایش های مختلف و تجربیات است. بیدار شدن از خواب در کپسول، از آن شکسته شده است و شما برطرف شده است.

© zxcgame.com - رایگان بازی آنلاین فرار از آزمایشگاه GCA () دانلود بازی آنلاین، بازی فلش فرار از آزمایشگاه GCA. فراموش نکنید که این بازی به رای فرار از آزمایشگاه GCA و به اشتراک گذاری این بازی خود را با بهترین دوستان است.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


چوب الف

بازی فرار از آزمایشگاه GCA آنلاین


شرح بازی فرار از آزمایشگاه GCA آنلاین نیست. چگونه بازی بازی آنلاین شما در یک آزمایشگاه رها شده هستند، اما در حال حاضر کار می کند اما غیر قانونی است. در طول انجام آزمایش های مختلف و تجربیات است. بیدار شدن از خواب در کپسول، از آن شکسته شده است و شما برطرف شده است. در حالی که سپاه پاسداران نمی آیند، شما باید شانس خود را برای رفتن آزاد است، و به گزارش پلیس در مورد فعالیت های غیر قانونی است. حل پازل را به منظور باز کردن درب به اتاق که شما را منجر به خروج.
رای دادن به این بازی: بازی های انجام شده: 1410
فرار از آزمایشگاه GCA ( رای1, میانگین امتیاز SMS: 5/5)
0%

این بازی های فلش