بازی آنلاین Wack کشتی چالش. بازی بازی های آنلاین رایگان Wack کشتی چالش. دانلود بازی Wack کشتی چالش. بازی بازی برای دو - نبرد

رایگان بازی های آنلاین

Суперская игра \ \"Wack چالش کشتی \\". یک شخصیت را انتخاب کنید و در حلقه را به نفع خود. شما می توانید دشمن را در اراده ضرب و شتم.

© zxcgame.com - رایگان بازی آنلاین Wack کشتی چالش () دانلود بازی آنلاین، بازی فلش Wack کشتی چالش. فراموش نکنید که این بازی به رای Wack کشتی چالش و به اشتراک گذاری این بازی خود را با بهترین دوستان است.

بازی های آنلاین:

بازی های آنلاین:


چوب الف

بازی Wack کشتی چالش آنلاین


شرح بازی Wack کشتی چالش آنلاین نیست. چگونه بازی بازی آنلاین Суперская игра \ \"Wack چالش کشتی \\". یک شخصیت را انتخاب کنید و در حلقه را به نفع خود. شما می توانید دشمن را در اراده ضرب و شتم. هنگامی که او بر روی زمین بود، آن را نگه دارید، به طوری که او نمی تواند. شما به تنهایی می توانید بازی را بر روی قطعه، و یا شما می توانید از آن لذت ببرید با یک دوست و یک زن و شوهر را بازی. بازی خنده دار و جالب. استفاده از فلش و یا WASD به حرکت می کند. دکمه، I، O (1 و 2) - حملات. کلید P (3) حرکت فوق العاده. اگر شما B را فشار دهید، پس از آن خاموش نور در حلقه است.
رای دادن به این بازی: بازی های انجام شده: 10453
Wack کشتی چالش ( رای64, میانگین امتیاز SMS: 4.06/5)
0%

این بازی های فلش